Záznamů: 81 - 89 z celkem 89
<<|<
Nový vzkaz >>
29.9.2009 (11:42)
Ludvík
(193.86.31.73)
Jojo, ceny by mne také zajímaly - konkrétně baritone ukulele.
28.9.2009 (22:25)
Bobeš
(56.171.broadband7.iol.cz)
Koukám,koumám na odkaz v poště a musím říct,že máš pěkný stránky a samozřejmě nástroje. Přeji Ti, aby nástroje přibejvaly ku Tvé spokojenosti. Hodně zdaru a tvůrčí síly přeje Bobeš.
25.9.2009 (20:25)
Honza
(1.218.broadband3.iol.cz)
Ahoj,vše je opravdu pěkné a české a prostě dobré.Jen kde máš ceny?Jak máme srovnávat?aA prosím nevysvětluj nic.Jen řekni kolik ta a kolik ta.Díky.Honza
25.9.2009 (16:21)
Rudis
(62.240.184.100)
Ahoj Hubere,možná ,že bych byl zájemce o nástroj.Až zas dáme společnej koncík v T.Divadle tak pokecáme.Zatím se měj a pozdravuj kluky z kapely.Ahoj za BG4 Ruda
25.9.2009 (15:16)
Martin Kvoch
(ui301p12-sis.civ.zcu.cz)
Čau Hubře,
no to je naprosto super!!! Mám pár otázek:
- jakej to má zvuk? Dala by se vystavit zvuková ukázka?
- děláš i něco na nylonový struny?
- kování kupuješ nebo taky vyrábíš?
- ty skvělý intarzie fakt vyrábíš ručně?
- kolik Kč to koštuje?
Díky. MK, EPC
25.9.2009 (14:41)
TiP
(nat.czfree-ra.net)
...a dal jsem tě na naše webovky. Nevadí? Ahoj kapela Hon na medvídka.
25.9.2009 (14:36)
TiP
(nat.czfree-ra.net)
Ahoj Hubříku, z tebe jednou bude něco velkýho. Moc pěkný stánky máš, panáčku. Už aby to bylo celý v celku. Jsi šikulka. Zdraví kapela Hon na medvídka.
25.9.2009 (14:35)
Karel Pazderka
(151.38.broadband3.iol.cz)
No pěkné, gratuluju. Připravuji stánky Rosťovi Čapkovi, tak až budou hotové, pošlu odkaz. Ať se daří.
25.9.2009 (14:29)
savana
(rb4b47.net.upc.cz)
Zdravím, nu, je to tu pěkný. Těším se, až to zprovozníš celý. Držím palce. Savana - kecal domácí, od Pilátky známý.
Záznamů: 81 - 89 z celkem 89
<<|<