AKTUÁLNĚ


30.10.2025

Nové tenor ukulele !!!!

H43-U


24.2.2024

Nové tenor ukulele !!!!

H41-U


15.12.2021

Další nová CK kytára !!!!

H36-CK FTop


5.10.2021

Nová CK kytára "domodra" !!!!

H37-CK FTop


10.8.2021

Nové tenorové ukulele, tentokrát "domodra" !!!!

H40-U tenor


18.10.2020

Dva zakázkové barytony jsou na světě! Podívejte se !!!!

H38-U baryton
H39-U baryton


>>|>>Záznamů: 11 - 20 z celkem  89    <<|<

Nový vzkaz >>

28.1.2015 (13:16)  
robik (u46-29-225-243.static.grapesc.cz) r.lan@email.cz
po dlouhe dobe zdravim, chtel bych poprosit o radu jaky motor jste pouzil na valcovou brusku.uz mam vse vymysleno jen nevim z ceho sehnat motor aby mel dostatecnou silu a spravne otacky.jakym smyrglem jste osadil valec? neni 40 hodne?diky za radu. Robert Lan-dobra a resofonicke kytary
23.10.2014 (22:52)  
Rudo (ip-85.162.203.79.o2inet.sk) ruyygti@gmail.com
Dobry den cez fcb som sa uz pred casom dostal na tuto Vasu stranku plnu krasnych nastrojov, chcem Vas poprosit o zaslanie informacii ohladom ceny krasneho Bariton Ukulele H02-U a ak by to bolo mozne ci je aj moznost osadenia nastroja snimacom...
Vopred vdaka za informacie zelam vela krasnych nastrojov
R.K.
23.10.2014 (13:10)  
Juraj Rafajdus (web1.seas.sk) durko.durko@azet.sk
Dobrý deň. Chcem Vás poprosit o nejaké rady o konštrukcii Flying Top, poprípade dokumentáciu, alebo nejaký link.
12.10.2014 (22:18)  
Huber (client123-191-nat.cbcnet.cz)
ihned majluju !!!
12.10.2014 (20:09)  
Dušan Vainer (internet7.cznet.cz) dusan.vainer@gmail.com
Dobrý den, rád bych se zeptal na cenu barytonového ukulele H03-U s vhodným snímačem. Děkuji. DV
6.9.2014 (12:20)  
Huber (client226-149-nat.cbcnet.cz)
Pošlu majla a v něm bude vše :-)
4.9.2014 (9:24)  
Petr (gw.mf.cz) ppindian@seznam.cz
Zdravím, čistě náhodou jsem se dostal na tyhle stránka. Úúúúúúúžasný. Podle fotek skvělé řemeslné zpracování. A hned mám dotazy dva :-) :
- cena cestovní kytary
- a jestli děláte renovace starých nástrojů
Díky
27.4.2014 (21:15)  
jiřík (93.99.45.137)
děkuji za,inspirativní nápady, i já jsem si musel vyrobit ukulele - již neměli v Lidlu za 300,kč Nejhorší, že ted se musím naučit hrát - když už je hotové.Kdybych ho koupil,tak letí do koše ale takhle? Vaše stránky mi hodně pomohly.A přeji ať Vám to dřevo krásně hraje...Výrobky vypadají skvěle....
10.4.2014 (6:52)  
Libor (gate1.LB.cz)
Některé mám doma a nějakou dobu je možno vyzkoušet i nástroje, které dokončím než si pro ně přijede zákazník. Jakmile mám něco hotové a hraje to tak se zpráva a fotky to objeví tady nebo na fcb.
9.4.2014 (11:08)  
Jaroslav Chmelík (static-cl093181123139.unet.cz)
Dobrý den,
je možné někde si poslechnout jak ty nástroje znějí?
>>|>>Záznamů: 11 - 20 z celkem  89    <<|<
Tady je jak často se sem díváte Jaký je dnes den © 2009 Huber, optimalizováno pro rozlišení 1280x960   

KOUSKY co jsou momentálně K DISPOZICI

NAJDETE TADY!!!!