AKTUÁLNĚ


30.10.2025

Nové tenor ukulele !!!!

H43-U


24.2.2024

Nové tenor ukulele !!!!

H41-U


15.12.2021

Další nová CK kytára !!!!

H36-CK FTop


5.10.2021

Nová CK kytára "domodra" !!!!

H37-CK FTop


10.8.2021

Nové tenorové ukulele, tentokrát "domodra" !!!!

H40-U tenor


18.10.2020

Dva zakázkové barytony jsou na světě! Podívejte se !!!!

H38-U baryton
H39-U baryton


>>|>>Záznamů: 1 - 10 z celkem  89   

Nový vzkaz >>

1.4.2023 (0:54)  
Pablo (adsl-dyn-231.95-102-191.t-com.sk) pablo@blava.net
Dobry den, mal by som zaujem o cenovu ponuku na tenorove ukulele. Velmi sa mi paci pouzitie lokalnych druhov dreva - osobne som vasnivy ovocinar a moja idea je ukulele s co najvacsim vyuzitim ovocneho dreva (tam kde to dava zmysel, aby neutrpel zvuk).
30.9.2016 (21:26)  
Kytáry Huber (client226-20-nat.cbcnet.cz)
Díky! Ale nikdy není pozdě se k tomu vrátit, i kdydy to mělo být jen hobby. :-)
30.9.2016 (21:14)  
petr (gw-unicaplasma.czf.spoje.net) petrblecha@seznam.cz
Paradni obzvlast kdyz malinko neco o tehle praci vim,vzhledem k tomu ze jsem take byvaly kytarar.Okolnosti me bohuzel dovedly k jine profesi a o to vic Vasi praci ocenuji.U Vas je ta rucni prace opravdu videt.At se dari i nadale.Petr
2.9.2016 (15:48)  
Zdeněk (148.153.wms.cz) fejfarek@mpmost.cz
Dobrý den,
za kolik by byla H 17 OT, pokud je ještě na prodej.
A ještě , prosím, orientační cena tenorového ukulele.
14.1.2016 (11:02)  
Martin (213.195.235.20.ptcomp.cz) martinzemek@volny.cz
Ahoj Libore, přeji mnoho úspěchů v novém roce a hodně tak ůžasných nástrojů jako je můj miláček H-27CK. Martin :-)
19.9.2015 (9:28)  
Tomáš Novák, Orlová (91.103.165.154.meep.cz) masazenovak@gmail.com
Zdravím, mistře!
mohl by jste mi prosím poslat nástin cenovky pro tenorové ukulele z Vašich zlatých ručiček?
Taky by mne zajímalo jestli máte ještě tu cestovní kytáru a kolik by stála.Čest Vaší bohulibé práci .Tom
18.8.2015 (12:51)  
Kytary-Huber (gate1.LB.cz)
Je to možné. Zavolejte nebo napište a domluvíme se.
18.8.2015 (5:57)  
tonda (211.214.broadband2.iol.cz) ababicek@gmail.com
je možné se k Vám dostat osobně? kdyby se Vám to hodilo i v tomto týdnu mám totiž cestu na Kladno díky za odpověd
17.8.2015 (23:04)  
enrigo (dynamic-2a00-1028-83ca-69e6-c998-a217-a7de-5e82.ip) bikerin@centrum.cz
Zdravím, prosím o informaci, zda je možné přijet do Vaší dílny a vybrat sobě tenor uku od Vás. To bych rád udělal. Díky e
12.8.2015 (18:17)  
tonda (211.214.broadband2.iol.cz) ababicek@gmai.com
zdravím a skláním se nad šikovností vašich výrobků .nejsem laik ale ani žádný profesionál. mám pár roků do důchodu asi už jen rok:). a přesto bych Vám alespoň jednu objednávku udělal .prosím tenor ukulele nespěchám-nechám Vám veškeré
možnosti ,které by jste potřeboval k výrobě. nebo pokud máte hotové nabídněte cenu asi budu respektovat díky
jižní morava 69602Ratíškovice
>>|>>Záznamů: 1 - 10 z celkem  89   
Tady je jak často se sem díváte Jaký je dnes den © 2009 Huber, optimalizováno pro rozlišení 1280x960   

KOUSKY co jsou momentálně K DISPOZICI

NAJDETE TADY!!!!